[2017] MDK Najlepsza inwestycja oświetleniowa w Polsce w 2016r.

Tytuł NAJLEPSZEJ INWESTYCJI OŚWIETLENIOWEJ 2016r. otrzymało biuro architektoniczne PROJEKTPLUSARCHITEKCI za termomodernizację budynku Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie ex aeguo z budynkiem Narodowego Forum Muzycznego we Wrocławiu oraz terenem otaczającym.

UZASADNIENIE KOMISJI KONKURSOWEJ

„Mimo, że to inwestycja zdecydowanie mniejsza od budynku Narodowego Forum Muzycznego we Wrocławiu, to imponuje dojrzałością projektu, niekonwencjonalnością przyjętych rozwiązań i wspaniałym końcowym efektem, w którym znacząco rolę odgrywa światło.

Dzięki zastosowanym zabiegom udało się utrwalić elementy architektury o wartości historycznej równocześnie nadając budynkowi unikalną formę, która robi ogromne wrażenie”

“Podstawowym zadaniem Konkursu jest nagradzanie i propagowanie najlepszych  rozwiązań oświetleniowych oraz ukazywanie ich jako wzorów godnych naśladowania. Nagroda uzyskana przez Państwa w tegorocznym Konkursie jest tego najlepszym dowodem. Proszę przyjąć serdeczne gratulacje i wyrazy największego uznania. Państwa nagroda cieszy nas to tym bardziej, że wszystkie tegoroczne zgłoszenia prezentowały bardzo wysoki i wyrównany poziom.”

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 22 marca 2017 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej C1a Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.